خبر

حضور معاونین محترم ف. . .

تاریخ : 18-02-1400

news-pic
معاونین محترم فناوری و توسعه مدیریت و منابع جناب آقای مهندس مرجان مهر و دکتر پیرمراد در تاریخ 12 اردیبهشت ماه به همراه ریاست محترم واحد جهت بازدید از مکان های پیشنهادی در محل برق منطقه ای استان بمنظ. . .

جلسه فرهنگی برگزاری . . .

تاریخ : 21-01-1400

news-pic
  در راستای  نامه ارسالی دفتر امور فرهنگی و دینی وزارت نیرو به مسئولین فرهنگی و دینی شرکتهای صنعت آب و برق استانها در خصوص برنامه فعالیتهای فرهنگی و دینی سال 1400، این واحد آموزشی، همچون سنو. . .

برگزاری دوره آموزشی . . .

تاریخ : 20-11-1399

news-pic
برگزاری دوره آموزشی آشنایی با انواع حریم با حضور استاد دکتر حسن شکوهنده، مدیر گروه برق و نیروگاه واحد آموزشی مازندران، دکتر رزاقی، دلیل برگزاری دوره را آشنایی با آخرین قوانین ابلاغ شده شرکت توانیردر . . .

بزرگداشت مقام روز زن. . .

تاریخ : 20-11-1399

news-pic
به مناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامیداشت مقام زن، از بانوان شاغل در واحد آموزشی مازندران تجلیل شد. در این مراسم دکتر خان محمدی از همکاران خانم شاغل درواحد آموزشی مازندران با اهدای لوح . . .

تقدیر از برگزیدگان ف. . .

تاریخ : 20-10-1399

news-pic
در راستای پاسداشت و ارج نهادن به امور فرهنگی و دینی،  ازسه تن از کار کنان واحد آموزشی مازندران با اهدای لوح تقدیر و هدایای نقدی، تقدیر بعمل آمد. در این مراسم از آقایان جعفری و قربان نژاد(مسابقه . . .

دوره آموزشی آشنایی ب. . .

تاریخ : 15-09-1399

news-pic
دوره آموزشی آشنایی با رله و حفاظت(گروه دوم)  از دوره های مجازی و متمرکز توانیر با اهداف دستیابی به انتخاب سیستم حفاظتی و رله متناسب با شبکه تحت پوشش از مورخ 99/9/12  با حضور استاد محترم و مج. . .